Bilgilendirme Şantiye Suyunu Bireysel Aboneliğe Döndürme

admin

Admin
Yönetici
Administrator
Çevrimdışı
Apartmanınızda şantiye suyu kullanıyorsanız yani iskanı alınmamış ya da alma aşamasında iseniz yapmanız gereken İSKİ veya Bağlı olduğunuz sular idaresine kayıt bırakıp inceleme yapmaları için öncelikle karar defterine sizden istedikleri karar örneği aşağıdaki gibidir.

Binamıza ait ....................... Numaralı sözleşmeden müşterek olarak kullandığımız su sayacının bireysel aboneliğe geçiş için apartman olarak karar alınmıştır. Apartmanımız adına müracaat etmeye ve apartman ortak alanları için sözleşme yapmaya .............................................................................. yetkili kılınmıştır.

Apartman Sakinlerinin AD ve Soyadları ve İmzaları gerekmektedir.

5/4 Çoğunlukla imza almanız yeterli olacaktır.

İmzalar alındıktan sonra Sular İdaresine karar defteriyle gidilip. Takip başlatmanız ve size verilen randevu gününde Sular idaresi yetkililerinin apartmanınızı incelemek için geldiklerinde bulunduğunuz yıla ait Sular idaresi onaylı su sayaçlarının takılı olması tesisatta ve ya su deponuza ait tüm su çıkışlarının sayaçlardan geçmesi vb. gibi durumlar eksiksiz ise tüm sayaçların seri numaraları ve tüketilmiş m³'lerini alıp size 1-2 gün sonra bireysel aboneliğe dönmeniz için Bina sözleşme takip numarası verecektir. Tapu veya kira kontratı ile İlgili idareye gidip sayaç numaranızla birlikte bireysel aboneliğe geçişini sağlayabilirsiniz.
 
Üst